Zarządzenie Nr 79/2015 Wójta Gminy Sokołów Podlaski z dnia 5 października 2015 r.
Zarządzenie Nr 79/2015
Wójta Gminy Sokołów Podlaski
z dnia 5 października 2015 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
Na podstawie art. 182 § 1 pkt 1 § 2 pkt 1, § 2a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011r., Nr 21, poz. 112 ze zm.), zarządza się, co następuje:
§ 1
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w Gminie Sokołów Podlaski w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r. w składach określonych w załączniku do niniejszego zarządzenia.
§ 2
1. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
2. Składy obwodowych komisji wyborczych podlegają podaniu do publicznej wiadomości przez wywieszenie wykazu w siedzibie Urzędu Gminy i umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej. Składy poszczególnych komisji są wywieszane również w ich siedzibach.
WÓJT GMINY
/-/ Marcin Pasik
Załącznik do zarządzenia
Wójta Gminy Sokołów Podlaski
z dnia 5 października 2015 r.
w sprawie powołania
Obwodowych Komisji Wyborczych
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
Siedziba – Budynek Urzędu Gminy Sokołów Podlaski ul. Wolności 44
Lp. |
Imię, imiona i nazwisko kandydata |
Adres zamieszkania kandydata |
Zgłaszający |
1 |
Włodzimierz Ewiak |
Krasnodęby-Kasmy |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
Jadwiga Aniela Osińska |
Krasnodęby-Rafały |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru |
3 |
Tadeusz Józef Bieliński |
Przywózki |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Piotr Andrzej Pawelec |
Skibniew – Podawce |
Komitet Wyborczy KORWiN |
5 |
Ewa Jastrzębska |
Podrogów |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
6 |
Anna Mitura |
Ząbków – Kolonia |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczpospolitej Polskiej |
7 |
Danuta Sekuła |
Kostki |
Komitet Wyborczy „Kukiz,15” |
8 |
Ewelina Dmowska-Trebnio |
Dziegietnia-Kolonia |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
9 |
Monika Żak |
Sokołów Podlaski |
Pracownik samorządowy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Ząbkowie-Kolonii
Siedziba – Świetlica wiejska w Ząbkowie-Kolonii
Lp. |
Imię, imiona i nazwisko kandydata |
Adres zamieszkania kandydata |
Zgłaszający |
1 |
Danuta Zofia Remiszewska |
Krasnodęby-Sypytki |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
Urszula Elżbieta Kowalczyk |
Bachorza |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru |
3 |
Beata Anna Gromek |
Ząbków |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Anna Prokopczuk |
Skibniew – Kurcze |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
5 |
Monika Brzezik |
Nowa Wieś |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczpospolitej Polskiej |
6 |
Ewa Rosocha |
Chmielew |
Komitet Wyborczy „Kukiz,15” |
7 |
Urszula Elżbieta Kuć |
Kostki |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8 |
Krystyna Kruszewska |
Ząbków-Kolonia |
Pracownik samorządowy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Nowej Wsi
Siedziba – Zespół Oświatowy w Nowej Wsi
Lp. |
Imię, imiona i nazwisko kandydata |
Adres zamieszkania kandydata |
Zgłaszający |
1 |
Dawid Szymczyk |
Nowa Wieś |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
Jakub Gregorczyk |
Brzozów |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru |
3 |
Anna Motel |
Nowa Wieś |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Tadeusz Stpiczyński |
Brzozów |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
5 |
Alicja Rytel |
Emilianów |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczpospolitej Polskiej |
6 |
Aneta Danuta Tatarczuk |
Kostki |
Komitet Wyborczy „Kukiz,15” |
7 |
Hanna Jadwiga Kloch |
Karlusin |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
8 |
Marlena Kożuchowska |
Krasnodęby-Kasmy |
Pracownik samorządowy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Skibniewie
Siedziba – Zespół Oświatowy w Skibniewie
Lp. |
Imię, imiona i nazwisko kandydata |
Adres zamieszkania kandydata |
Zgłaszający |
1 |
Józef Skwierczyński |
Pogorzel |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
Karolina Olucha |
Łubianki |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru |
3 |
Aneta Zofia Wyszomierska |
Skibniew-Podawce |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Renata Maria Pawelec |
Skibniew – Podawce |
Komitet Wyborczy KORWiN |
5 |
Małgorzata Maliszewska |
Skibniew – Podawce |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
6 |
Anna Obrępalska |
Emilianów |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczpospolitej Polskiej |
7 |
Katarzyna Dorota Trebnio |
Kostki |
Komitet Wyborczy „Kukiz,15” |
8 |
Marta Buczyńska |
Kostki |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
9 |
Marzena Załęska |
Pogorzel |
Pracownik samorządowy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Grochowie
Siedziba – Zespół Oświatowy w Grochowie
Lp. |
Imię, imiona i nazwisko kandydata |
Adres zamieszkania kandydata |
Zgłaszający |
1 |
Halina Podbielska |
Grochów Szlachecki |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
Joanna Krystyna Podgórska |
Grochów Włościański |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru |
3 |
Andrzej Markowski |
Karolew |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Urszula Potocka |
Grochów Szlachecki |
Komitet Wyborczy KORWiN |
5 |
Barbara Żaboklicka |
Grochów Szlachecki |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
6 |
Justyna Wrzosek |
Skibniew – Kurcze |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczpospolitej Polskiej |
7 |
Wanda Wronkowska |
Grochów Włościański |
Komitet Wyborczy „Kukiz,15” |
8 |
Agata Jolanta Wycech |
Wólka Miedzyńska |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
9 |
Małgorzata Danuta Górska |
Wyrozęby-Podawce |
Pracownik samorządowy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Przywózkach
Siedziba – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach
Lp. |
Imię, imiona i nazwisko kandydata |
Adres zamieszkania kandydata |
Zgłaszający |
1 |
Urszula Niedźwiedź |
Nowa Wieś |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
Karol Tomasz Bieliński |
Przywózki |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru |
3 |
Zdzisława Kosiorek |
Węże |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Kamil Zaliwski |
Dolne Pole |
Komitet Wyborczy KORWiN |
5 |
Katarzyna Czarnocka |
Brzozów |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
6 |
Urszula Bielińska |
Przywózki |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczpospolitej Polskiej |
7 |
Ireneusz Telak |
Wólka Miedzyńska |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
7 |
Alina Wyszomierska |
Kostki |
Komitet Wyborczy „Kukiz,15” |
8 |
Agnieszka Adynowska |
Przywózki |
Pracownik samorządowy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Czerwonce
Siedziba – Oddział Zamiejscowy Publicznego Przedszkola
oraz Filii Publicznej Szkoły Podstawowej w Grochowie
Lp. |
Imię, imiona i nazwisko kandydata |
Adres zamieszkania kandydata |
Zgłaszający |
1 |
Ewa Marzena Kosieradzka |
Krasnodęby-Kasmy |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
Janina Skup |
Krasów |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru |
3 |
Marcin Markowski |
Karolew |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Katarzyna Ewa Zaliwska |
Dolne Pole |
Komitet Wyborczy KORWiN |
5 |
Zygmunt Zdunek |
Grochów Włościański |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
6 |
Ewa Lachowska |
Nowa Wieś |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczpospolitej Polskiej |
7 |
Bożena Piesio |
Brzozów – Kolonia |
Komitet Wyborczy „Kukiz,15” |
8 |
Krystyna Gregorczyk |
Brzozów |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
9 |
Urszula Rozbicka |
Chmielew |
Pracownik samorządowy |
Wójt Gminy
/-/ Marcin Pasik